Tervetuloa St. Yard Racehorsesin järjestämiin LJ:n alaisiin laukkakilpailuihin. Kaikki luokat ovat Arabian Cup-preppejä, joten avoimet ryhmän 2 hevosille.
Kilpailupäivä 02.05.2014 - VIP 01.05.2014
Sääntöjä:
- hevonen voi osallistua yhteen lähtöön
- yhdeltä omistajalta enintään 3 hevosta/lähtö
- lähtöihin otetaan enintään 15 hevosta
- mikäli lähdöissä hevosia alle 3, lähtö perutaan
- ikäraja hevosilla on 3-8 vuotta
- kaikki luokat avoinna molemmille sukupuolille
- tulokset arvotaan arvontakoneella
Osallistuminen:
- osallistumiset vain alle kommentoimalla
- viimeinen osallistumispäivä on 01.05.2014, klo. 21.00 tai siihen asti, kunnos tulokset ovat tulleet
- osallistuminen muodossa lähtö (rivinvaihto) ikä rotu-sukupuoli hevosen nimi - om. omistaja, esimerkiksi:
Lähtö #1
3v ox-o Tsirimbaram ox - om. Kerppa
4v berb-t Shanilah - om. Kerppa
Ryhmä 2 (ox, berb, pox, aa)
Lähtö #1 G2 Egypt Sprint Cup 7F D 4v+ (AC Sprint prep)
90 000v€ - 54 000v€ - 36 000v€ - 18 000v€ - 9 000v€
Lähtöjärjestys:
1. 4v ox-t Tout Ce Qui Brille - om. Dea
2. 6v ox-t Zakiyah al Najya ox - om. Shadiya Arabians
3. 5v berb-t Carmin Triche - om.Tricherie
4. 6v ox-t Yarah al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
5. 5v berb-o Brasé Triche - om.Tricherie
6. 4v aa-o Fievel - om. Dea
7. 7v berb-o Levon Trick - om.Tricherie
8. 4v ox-o Bilal al Shaman ox - om. Kerppa
9. 4v ox-o Riana Roo - om. Dea
Tulokset: 8-5-6-2-3-7-9-1-4
Lähtöjärjestys:
1. 4v ox-t Tout Ce Qui Brille - om. Dea
2. 6v ox-t Zakiyah al Najya ox - om. Shadiya Arabians
3. 5v berb-t Carmin Triche - om.Tricherie
4. 6v ox-t Yarah al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
5. 5v berb-o Brasé Triche - om.Tricherie
6. 4v aa-o Fievel - om. Dea
7. 7v berb-o Levon Trick - om.Tricherie
8. 4v ox-o Bilal al Shaman ox - om. Kerppa
9. 4v ox-o Riana Roo - om. Dea
Tulokset: 8-5-6-2-3-7-9-1-4
Lähtö #2 G2 Moroccan Stakes 9F D 4v+ (AC Classic prep)
95 000v€ - 57 000v€ - 38 000v€ - 19 000v€ - 9 500v€
Lähtöjärjestys:
1. 4v ox-t Shahzadeh al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
2. 7v berb-o Terrassier - om.Tricherie
3. 4v ox-t Kiraz - om. Dea
4. 5v ox-t Junood Zaki - om. Dea
5. 4v ox-t Gilah - om. Dea
6. 6v berb-o Teku Triche - om.Tricherie
Tulokset: 6-4-1-5-2-3
Lähtöjärjestys:
1. 4v ox-t Shahzadeh al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
2. 7v berb-o Terrassier - om.Tricherie
3. 4v ox-t Kiraz - om. Dea
4. 5v ox-t Junood Zaki - om. Dea
5. 4v ox-t Gilah - om. Dea
6. 6v berb-o Teku Triche - om.Tricherie
Tulokset: 6-4-1-5-2-3
Lähtö #3 G2 Middle East Handicap 9F D 4v+ vain ox (AC Special prep)
90 000v€ - 54 000v€ - 36 000v€ - 18 000v€ - 9 000v€
Lähtöjärjestys:
1. 4v ox-o Yima Darar - om. Dea
2. 6v ox-t Elgwir Tarantella ox - om. Shadiya Arabians
3. 6v ox-t Sajara Ajaf - om. sandi / Síoraí Acres
4. 4v ox-t Sajara Akhdar - om. Dea
5. 4v ox-t Papilio Elwesi - om. Dea
6. 4v ox-o Suhl al Shaman ox - om. Kerppa
Tulokset: 6-2-5-4-1-3
Lähtöjärjestys:
1. 4v ox-o Yima Darar - om. Dea
2. 6v ox-t Elgwir Tarantella ox - om. Shadiya Arabians
3. 6v ox-t Sajara Ajaf - om. sandi / Síoraí Acres
4. 4v ox-t Sajara Akhdar - om. Dea
5. 4v ox-t Papilio Elwesi - om. Dea
6. 4v ox-o Suhl al Shaman ox - om. Kerppa
Tulokset: 6-2-5-4-1-3
Lähtö #4 G1 Pyramid Handicap 13F D 4v+ (AC Distance prep)
290 000v€ - 174 000v€ - 116 000v€ - 58 000v€ - 29 000v€
Lähtöjärjestys:
1. 5v ox-o Rasheed al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
2. 6v berb-o Sholoka - om. Kerppa
3. 6v berb-t Ginisha Triche - om.Tricherie
4. 5v aa-t Wild Era - om. Dea
5. 6v ox-o Jalaal al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
6. 3v ox-t Elkinna - om. Dea
Tulokset: 3-2-1-5-4-6
Lähtöjärjestys:
1. 5v ox-o Rasheed al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
2. 6v berb-o Sholoka - om. Kerppa
3. 6v berb-t Ginisha Triche - om.Tricherie
4. 5v aa-t Wild Era - om. Dea
5. 6v ox-o Jalaal al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
6. 3v ox-t Elkinna - om. Dea
Tulokset: 3-2-1-5-4-6
Lähtö #5 G1 Isra Al Malaika Handicap 13F T (AC Turf prep)
175 000v€ - 102 000v€ - 68 000v€ - 34 000v€ - 17 000v€
Lähtöjärjestys:
1. 6v aa-o Jayanta - om. Dea
2. 4v ox-o Elgwir Al-Faraj ox - om. Shadiya Arabians
3. 6v berb-t ROJJ Phatroui - om. Kerppa
4. 4v ox-o Faysal - om. Dea
5. 5v ox-o Ashraf al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
Tulokset: 1-3-4-5-2
Lähtöjärjestys:
1. 6v aa-o Jayanta - om. Dea
2. 4v ox-o Elgwir Al-Faraj ox - om. Shadiya Arabians
3. 6v berb-t ROJJ Phatroui - om. Kerppa
4. 4v ox-o Faysal - om. Dea
5. 5v ox-o Ashraf al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
Tulokset: 1-3-4-5-2
Lähtö #1 G2 Egypt Sprint Cup 7F D 4v+ (AC Sprint prep)
VastaaPoista6v ox-t Yarah al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
6v ox-t Zakiyah al Najya ox - om. Shadiya Arabians
Lähtö #2 G2 Moroccan Stakes 9F D 4v+ (AC Classic prep)
4v ox-t Shahzadeh al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
Lähtö #3 G2 Middle East Handicap 9F D 4v+ vain ox (AC Special prep)
6v ox-t Elgwir Tarantella ox - om. Shadiya Arabians
Lähtö #4 G1 Pyramid Handicap 13F D 4v+ (AC Distance prep)
6v ox-o Jalaal al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
5v ox-o Rasheed al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
Lähtö #5 G1 Isra Al Malaika Handicap 13F T (AC Turf prep)
5v ox-o Ashraf al Shadiya ox - om. Shadiya Arabians
4v ox-o Elgwir Al-Faraj ox - om. Shadiya Arabians
Lähtö #1 G2 Egypt Sprint Cup 7F D 4v+ (AC Sprint prep)
VastaaPoista4v ox-o Riana Roo - om. Dea
4v ox-t Tout Ce Qui Brille - om. Dea
4v aa-o Fievel - om. Dea
Lähtö #2 G2 Moroccan Stakes 9F D 4v+ (AC Classic prep)
4v ox-t Gilah - om. Dea
5v ox-t Junood Zaki - om. Dea
4v ox-t Kiraz - om. Dea
Lähtö #3 G2 Middle East Handicap 9F D 4v+ vain ox (AC Special prep)
4v ox-t Sajara Akhdar - om. Dea
4v ox-o Yima Darar - om. Dea
4v ox-t Papilio Elwesi - om. Dea
Lähtö #4 G1 Pyramid Handicap 13F D 4v+ (AC Distance prep)
5v aa-t Wild Era - om. Dea
3v ox-t Elkinna - om. Dea
Lähtö #5 G1 Isra Al Malaika Handicap 13F T (AC Turf prep)
6v aa-o Jayanta - om. Dea
4v ox-o Faysal - om. Dea
Lähtö #1 G2 Egypt Sprint Cup 7F D 4v+ (AC Sprint prep)
VastaaPoista5v berb-o Brasé Triche - om.Tricherie
5v berb-t Carmin Triche - om.Tricherie
7v berb-o Levon Trick - om.Tricherie
Lähtö #2 G2 Moroccan Stakes 9F D 4v+ (AC Classic prep)
6v berb-o Teku Triche - om.Tricherie
7v berb-o Terrassier - om.Tricherie
Lähtö #4 G1 Pyramid Handicap 13F D 4v+ (AC Distance prep)
6v berb-t Ginisha Triche - om.Tricherie
Lähtö #3 G2 Middle East Handicap 9F D 4v+ vain ox (AC Special prep)
VastaaPoista6v ox-t Sajara Ajaf - om. sandi / Síoraí Acres